Bu web sitesi en iyi IE, Firefox ve Opera tarayıcılarında çalışmaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır. 2010

®
2010 yılının Kasım ayında kurulan www.cagdasturkbestecileri.com, yurtiçi ve yurtdışında aktif olan günümüz Türk bestecilerinin tanıtımı ve onları ortak bir çatı altında toplamak amacıyla kurulmuş Türkiye'nin ilk ve tek Websitesidir.

Bu desteği uluslararası boyuta taşımak için yakın zamanda İngilizce seçeneğiyle de yayına girecek olan sitemiz, www.contemporaryturkishcomposers.com ile yoluna devam edecektir.

www.cagdasturkbestecileri.com, Türk Çağdaş Müziğine ve Bestecilerine olan büyük ilgi sayesinde, kısa sürede birçok ülkeden geniş bir ziyaretçi yelpazesini kendisine çekmeyi başarmıştır.

www.cagdasturkbestecileri.com, ilke olarak Konservatuvarların Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Anasanat Dalı Kompozisyon Bölümü mezunu bestecileri bünyesine kabul etmektedir. Bunun sebebi, besteci kimliğini edinme yolunun Klasik Müzik eğitiminden geçtigini vurgulayarak geleceğin besteci adaylarını da eğitime yönlendirmektir.

Telif hakları konusunda hassas olan www.cagdasturkbestecileri.com, bestecilerin eserlerini ve kişisel bilgilerini izinsiz yayınlamamayı ilke edinmek ile birlikte, site içeriğinin izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanımı konusunda yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
REFERANSLARIMIZ